تعمیر و نگهداری کانکس

نگهداری-کانکس

تعمیر و نگهداری کانکس  :

بحثی که پس از خرید محصول بیشتر مطرح می شود تعمیر و نگهداری کانکس می باشد ، یکی از مواردی که در انتخاب شرکت کانکس سازی جهت خرید محصول باید به آن توجه داشته باشید ، خدمات پشتیبانی ، تعمیر و نگهداری کانکس می باشد.

 

طول عمر مفید کانکس ها

هر کانکس با توجه به هدفی که برای آن ساخته می شود دارای طول عمر متفاوتی می باشد که در ادامه به بررسی برخی از این موارد می پردازیم :

 

جنس مواد اولیه مورد استفاده

نقش مواد اولیه ای که در ساخت کانکس مورد استفاده قرار داده می شود بسیار مهم و حیاطی می باشد. طبیعتا استفاده از مواد اولیه نامرغوب باعث کاهش طول عمر کانکس ها خواهد شد.

 

محل استفاده کانکس ها

به دلیل استفاده از فلزات و مواد اولیه مختلف فرسایش پذیر در ساخت کانکس محل استفاده آن ها نقش مهمی در طول عمر آن ها دارد ، برای مثال کانکس و یا کانتینری که در منطقه بارانی قرار دارد ، طول عمر کمتری نسبت به کانکسی که در مناطق خشک مورد استفاده قرار می گیرد ، دارد .

 

نوع کانکس ها

در میان انواع کانکس ها نیز با توجه به موارد استفاده ، طول عمر آن ها فرق دارد ، برای مثال طول عمر کانکس هایی که با آب و رطوبت سروکار دارند (مثل کانکس سرویس بهداشتی ) نسبت به کانکس های اداری و مدیریتی ، کمتر است. لذا هم در ساخت و هم در بخش تعمیر و نگهداری کانکس ها باید به این موارد نیز توجه داشته باشیم.

 

تعمیر و نگهداری کانکس

شرکت اسکان صنعت آسیا در راستای ارتباط موثر و مفید با مشتریان خود، سعی کرده است همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشد . از این رو اطلاعات تماس با این شرکت نیز در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .شماره تماس :

تلفن های ثابت شرکت

۰۲۱۸۸۷۹۰۳۴۲

۰۲۱۸۸۷۹۰۲۴۰

شماره موبایل

۰۹۱۲۶۸۳۷۳۲۶

آدرس ایمیل : info@sanat-asia.com

آدرس : تهران خیابان ولیعصر عج بالاتر از پارک ساعی -شماره ۲۲۰۹

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

عکس کانکس مسکونی و اقامتی 1
مقالات

راهنمای خرید کانکس

راهنمای تخصصی خرید کانکس راهنمای خرید کانکس ، با اسکان صنعت آسیا همراه باشید تا نیاز های خود را در خرید کانکس بشناسید و با

ادامه مطلب »