مواد اولیه برای ساخت کانکس

مواد اولیه کانکس

مواد اولیه در ساخت کانکس :

به دلیل متنوع بودن کاربری های کانکس ها مواد اولیه به کار رفته در ساخت آنها نیز متفاوت می باشد . همانطور که قبلا گفته شد نمای خارجی کانکس ها از نظر زیبایی اهمیت بالایی دارد به همین  علت مواد اولیه در ساخت کانکس برای نمای خارجی و داخلی کانکس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

در نمای خارجی انواع کانکس ( مسکونی ،اداری ، فروشگاهی ، نگهبان و… )  از نماهای کامپوزیت خارجی و نمای داخلی کانکس از PVC و MDF  ساخته شده است که مواد اولیه به کار رفته درساخت آن دوام بیشتری دارد .

مواد اولیه در ساخت کانکس از ورق های آلوزینک و گالوانیزه است که از مقاومت بالایی برخوردار است . همچنین می توان در ساخت کانکس از ورق های آلومینیومی استفاده کرد .

مواد اولیه در ساخت کانکس

ولی چون گالوانیزه و آلوزینک از مقاومت بالاتری به نسبت آلومینیوم برخوردارند به همین علت در ساخت کانکس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . بدنه ی کانکس باید از جنس ساندویچ پانل باشد تا عایق یندی به صورت کامل رعایت شود و از عبور برودت هوا و حرارت و رطوبت جلوگیری به عمل آورد .

مواد اولیه در ساخت کانکس باید در سقف و کف کانکس نیز رعایت شود و از مواد اولیه ی مناسب و عایق بندی شده استفاده شود که در ساخت کف کانکس اگر کانکس به صورت ثابت باشد می توان از سیمان در ساخت آن استفاده کرد .

مواد اولیه در ساخت سقف کانکس نیز از ساندویچ پانل است زیرا ورق های فولادی و پلی یورتان به کار رفته در ساندویچ پانل باعث بالا رفتن مقاومت کانکس می شود وباعث می شود عایق بندی کانکس به صورت کامل انجام شود .کانکس را بنا به سفارش مشتری می توان به صورت سیار و ثابت و در اندازه و طرح های مختلف ساخت و در مکان مورد نظر نصب کرد .

مواد اولیه برای ساخت کانکس

مواد اولیه در ساخت کانکس به شرح زیر می باشد :

  • MDF  و PVC
  • ورق های  آلومینیومی
  • ساندویچ پانل
  • ورق های فولادی
  • ورق گالوانیزه
  • کامپوزیت
  • استفاده از مواد اولیه سبک و قابل حمل
  • اسکلت بندی از آهن و مقاوم در برابربلایای طبیعی
  • جوشکاری اسکلت کانکس و درب و پنجره ها و..

شرکت اسکان صنعت آسیا در راستای ارتباط موثر و مفید با مشتریان خود ، سعی کرده است همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشد . از این رو اطلاعات تماس با این شرکت نیز در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

شماره تماس :

تلفن های ثابت شرکت

۰۲۱۸۸۷۹۰۳۴۲

۰۲۱۸۸۷۹۰۲۴۰

شماره موبایل

۰۹۱۲۶۸۳۷۳۲۶

آدرس ایمیل : info@sanat-asia.com

آدرس : تهران خیابان ولیعصر عج بالاتر از پارک ساعی -شماره ۲۲۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

مقالات

عایق بندی کانکس

عایق بندی کانکس :یکی از موضوعات مهم در تولید کانکس ها عایق بندی آنها می باشد . برای حفظ دمای محیط داخلی و جلوگیری از تبادل

ادامه مطلب »